-

o nas

Nasza firma RADO jest jedynym dystrybutorem biurek ERGO-DESK na terenie Polski.

ERGO-DESK – to ergonomiczne biurka i krzesła, które dostosowują się do wzrostu dziecka i rosną wraz z nim.

Każde dziecko jest inne i dlatego podstawowym celem jaki przyświecał konstruktorom ERGO-DESK było stworzenie najlepszych warunków pracy dla dzieci, które będę dostosowane do różnego wzrostu, a jednocześnie będą bardzo łatwe w użyciu.

Obsługa biurek ERGO-DESK jest bardzo intuicyjna i nie wymaga użycia większej siły. Poprzez swoją ergonomiczność nasze biurka i krzesła utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji, kiedy rysuje, pisze, czyta itp.

Dzięki zastosowaniu pneumatycznego podnośnika firmy STABILUS (100% gwarancji) biurko można ustawić na odpowiedniej wysokośći od 53cm do 80cm (maxymalna wyskość biurka jest odpowiednia dla wzrostu 177cm).
Według badań dzieci wykonując różne czynności powinny mieć blat pochylony pod różnym kątem (inny do czytania, inny do pisania), ułatwia to utrzymymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia (8 katów nachylenia blatu).
Krzesła reguluje się ustawiając osobno siedzisko i oparcie (min. Wysokość siedziska 33cm – maxymalna 53cm). Dodatkowo kółka posiadają blokadę, która uniemożliwia przesuwanie się krzesła kiedy dziecko na nim siedzi.

Biurka są dostępne w 3 kolorach: niebieski BLUE, różowy PINK i biało-zielony WHITE/GREENWszystkie oferowane artykuły są na stanie magazynowym i wysyłka następuje w ciągu 24godzin od momentu ustalenia wszystkich szczegółów z klientem.

Życzymy udanych zakupów oraz pełnej satysfakcji z użytkowania biurek i krzeseł ERGO-DESK.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 605-042-339 lub mailowo pod adresem: biuro@ergo-desk.com